CSR
Wspieranie akcji charytatywnych, zdecydowana walka z nielegalnym rynkiem, poszanowanie środowiska naturalnego, współpraca z rzetelnymi dostawcami oraz odpowiedzialność za lokalne społeczności – wierzymy, że takie działania wzmacniają naszą firmę i służą lokalnej społeczności, której jesteśmy od lat integralną częścią.
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Funkcjonowanie w biznesie nie polega tylko na sprawnym i efektywnym prowadzeniu własnej firmy. Satysfakcjonująca działalność powinna wiązać się również z podejmowaniem inicjatyw na rzecz lokalnych organizacji, społeczności czy indywidualnych osób.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu ( z ang. CSR – Corporate Social Responsibility), to wkład w zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy oraz długoterminowe działalnie mającą na celu stabilność firmy w jej naturalnym otoczeniu.
Naszym doświadczeniem, wiedzą i praktycznym jej zastosowaniem pomagamy potrzebującym przedsiębiorcom, instytucjom a także osobom prywatnym. Na miarę naszych możliwości staramy się pomagać osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Niezwykle istotna jest również dla nas, właściwie pojmowana aktywność na rzecz poprawy sytuacji zwierząt.

19.06.2018

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium...

WIĘCEJ...