Proxima
BHP
Wdrażając właściwe rozwiązania, dążymy do zwiększenia świadomości zagadnień w dziedzinie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Co możemy o sobie powiedzieć?

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, dla której połączenia bezpieczeństwa, higieny oraz znajomości prawa pracy nie stanowi żadnych tajemnic. Naszym głównym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług, mających na celu zapewnienie Państwu i Państwa pracownikom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, nie tylko podczas wykonywania zawodowych obowiązków, ale i w wielu innych obszarach wymagających przestrzegania i  znajomości zasad bezpieczeństwa pracy, ochrony przeciwpożarowej czy jakości żywienia i żywności.

Zakres naszych usług obejmuje zagadnienia związane z branżą BHP, PPOŻ, Pierwszej Pomocy, a także Higieny Żywienia w Nowym Sączu. Oferujemy również przeprowadzanie szkoleń przez wykwalifikowanych specjalistów.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. Szkolenia z Pierwszej Pomocy, Ochrony Przeciwpożarowej, Oceny Ryzyka Zawodowego a także szkolenia wstępne i okresowe dla pracowników i pracodawców z zakresu BHP, PPOŻ oraz szkolenia dla pracowników związanych z przetwórstwem żywności. Świadczymy również usługi Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej w zakładach pracy a także zajmujemy się wdrożeniem systemów jakości HACCP/GHP/GMP. Więcej o naszym kompleksowym zakresie usług mogą Państwo przeczytać w zakładce oferta – gdzie dokładnie i szczegółowo przedstawiliśmy wszelkie niezbędne informacje.

Jeśli pragniesz zapewnić sobie i swoim pracownikom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – skontaktuj się z nami. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem pozwalającym znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie, dopasowane do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i specyfiki Twojego przedsiębiorstwa.

Potrzebujesz porady?
Jeśli potrzebujesz porady z zakresu działalności naszej firmy czyli BHP, HACCP, PPOŻ, obsługi kadrowo-płacowej czy też rachunkowej lub wsparcia informatycznego to skontaktuj się z nami – nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści udzielą Ci fachowej pomocy w każdej sprawie.
Kontakt
Potrzebujesz szybkiej pomocy?
Skontaktuj się z nami! Nasze pogotowie BHP dostępne 24/h z pewnością znajdzie rozwiązanie Twojego problemu i udzieli natychmiastowej, fachowej pomocy!
Pogotowie BHP
Proxima
usługi i szkolenia BHP
ul. Ogrodowa 99a
33-300 Nowy Sącz
NIP: 7340004124
REGON: 492712966
tel.: +48 690 93 63 33
fax.: +48 18 541 28 28